Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film "Mgła"

Utworzony przez Siwy, 5 stycznia 2011 r. o 20:46
Gość napisał:
On i patriotyzm? Przecież to albo wariat albo komucho-faszysta.
KTO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten wygląda na gościa z Tworek
Czytam chociaż nie piszę dzisiaj. Czy pozwolisz Siwy że udowodnimy że nie jesteśmy tą samą osobą ? Więc ja będę zalogowany a Ty coś napisz. Uwaga tworzymy historię - pisz Siwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czytam chociaż nie piszę dzisiaj. Czy pozwolisz Siwy że udowodnimy że nie jesteśmy tą samą osobą ? Więc ja będę zalogowany a Ty coś napisz. Uwaga tworzymy historię - pisz Siwy .
Rozumiem że poszedłeś na drugiego kompa - chyba że się mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abmncm sdkfdnmb, dmkl in sdkmfje ,d jjd hsdklasn ndk hjdk hjbnhjk hh jh hskejkiek !!! Pozdrawiam. Siwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
abmncm sdkfdnmb, dmkl in sdkmfje ,d jjd hsdklasn ndk hjdk hjbnhjk hh jh hskejkiek !!! Pozdrawiam. Siwy.
Rozumiem że to enigma dla ubogich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumiem że poszedłeś na drugiego kompa - chyba że się mylę?
Mylisz się bo Siwy jest siwy , a ja jestem podsiwiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Mylisz się bo Siwy jest siwy , a ja jestem podsiwiony.
A co z Cici?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Mylisz się bo Siwy jest siwy , a ja jestem podsiwiony.
Ja jestem Siwy ale tylko pod pachami! gdzie indziej jestem ruuuuuuudy jak nasz (tfu!) płemieł zdrajca smoleński! a komoruski podobno to nawet na **** rudy nie jest! Kaszalot mówi że jest TAM całkiem łysy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPORA napisał:
A co z Cici?
A o to pytaj Siwego, bo ja już tego nie ogarniam, ale jakiś troll się pod niego podszywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Ja jestem Siwy ale tylko pod pachami! gdzie indziej jestem ruuuuuuudy jak nasz (tfu!) płemieł zdrajca smoleński! a komoruski podobno to nawet na **** rudy nie jest! Kaszalot mówi że jest TAM całkiem łysy!
Siwy tak blisko byłeś z Kaszalotem że wiesz gdzie jest łysy, masz koszmary ? Ja wyczytałem w Gali że wydepilowany, to było obok artykułu z Jolą K. jak elegancko zrobić i zjeść loda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KTO ?
Siwy -ten od lasek i od zdrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy tak blisko byłeś z Kaszalotem że wiesz gdzie jest łysy, masz koszmary ? Ja wyczytałem w Gali że wydepilowany, to było obok artykułu z Jolą K. jak elegancko zrobić i zjeść loda.
W poniedziałek o godz. 18 w Lic.katol. jest spotkanie z agentem Tomkiem,może cuś powie na ten temat. On ją podobno bzykał w czasie kiedy Olek poszedł na kolejnego drinka. Kaszalot w tym czasie pływał w przerębli na Krznie koło Nepli udając fokę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Siwy -ten od lasek i od zdrady.
Zdrajca i laskarz to prawie jak agent służb. Kto to taki???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zdrajca i laskarz to prawie jak agent służb. Kto to taki???????????????
Tobie laski i tak nie zrobię,porzuć wszelką nadzieję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FASZYZM W POLSCE napisał:
FASZYZM W POLSCE to inaczej skrajna postać nacjonalizmu, głosi solidarność wszystkich grup społecznych danego narodu, a wobec mniejszości narodowych i innych narodów nakazuje przyjmować wrogą postawę. W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, rasy, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania. Pojęcie to bywa używane jako synonim dyskryminacji danych grup w danych dziedzinach przekonanie, że starsze pokolenie jest znacznie lepsze od młodszego .
http://www.youtube.com/watch?v=VEM8Q23Qi0s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Tobie laski i tak nie zrobię,porzuć wszelką nadzieję!
???, oj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
W poniedziałek o godz. 18 w Lic.katol. jest spotkanie z agentem Tomkiem,może cuś powie na ten temat. On ją podobno bzykał w czasie kiedy Olek poszedł na kolejnego drinka. Kaszalot w tym czasie pływał w przerębli na Krznie koło Nepli udając fokę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty Kato Faszysta napisał:
Mniejszości narodowe zawsze trzeba wspierać na wszystkie możliwe sposoby. Dlaczego na przykład na południowym Podlasiu do tej pory nie ma żadnej szkoły z jakimś Ruskim językiem nauczania. Nazwy miejscowości mimo 20 lat ,,w pełni demokratycznego państwa,, są do tej pory pisane wyłącznie po polsku . Na Podkarpaciu w większości wysiedlonych wsi do tej pory nie ma podwójnych nazw w języku rusińskim, niszczejące cerkwie temat rzeka ... Dodam jeszcze że nie jestem Ukraińcem i nie należę do żadnej organizacji lewicowej o co mnie posądzają niektórzy polscy ekstremiści i zajmuję się zwalczam wyłącznie polskiego nacjonalizmu i wspieraniem nieliczne ocalałych mniejszości narodowych. Ponieważ uważam że we wschodniej Polsce tylko to może mieć jakiś cel moralny . A i jeszcze wzmacniam świadomość narodową wyłącznie wśród spolonizowanych mniejszości narodowych, głównie rusińskich bo to im się od nas Polaków należy za zabory i poniesione od nas krzywdy . Jeśli chodzi o podnoszenie przez polskich faszystów kwestii zachodniej Ukrainy , Białorusi czy Litwy tam jest bardziej skomplikowana sprawa. Chodzi głównie o to że duża część Polaków ma niestety etnosy Litewsko rusińskie. Głównym winowajcą jest tam sama religia katolicka i silna Polonizacja związana z polską obecnością i kolonizacją tych ziem na przestrzeni wieków. Inną sprawą jest to że nigdy nie należy mieszać do tego i stosować jako karty przetargowej własnej mniejszości Ukraińskiej , bo to by śmierdziało czystym faszyzmem ! ! ! Najlepszą metodą w rozwiązaniu problemu wydaje się nadmierna faworyzacja mniejszości narodowych i wyznaniowych w Polsce . Co niewątpliwie pomoże polskim mniejszościom narodowym na wschodzie. Finito
Jak politycy zamierzają skutecznie zwalczać pisowski (a także utajony lewicowy) nacjonalizm w polsce szczególnie na terenach historycznie nie polskich podlegających narodowej administracji i sianie misyjnej propagandy narodowej na tych terenach (polonizacja, polska dla polaków...)? Czy sędziowie nie mają żadnej wyobraźni. I czy może wobec tego to jest prawna legalizacja polskiego nacjonalizmu , i dalsze sianie terroru i zastraszenia wśród ewentualnych mniejszościowych organizacji - pytam się? [media]http://www.youtube.com/watch?v=4OPNl3YXEV4&feature=related[/media] Chodzi o uświadomienie różnym skrajnym ugrupowaniom odwołującym się tylko do jednej nacji w całej Polsce do czego może prowadzić polski nacjonalizm i brak tolerancji dla inności - (katolicyzacja, polonizacja, wysiedlenia autochtonów, budowanie jednolitego narodowo państwa, negowanie pierwotnej przynależności Polskich ziem do innych sąsiednich państw i kultur,ogólna megalomania narodowa i hipokryzja w naszym kraju ,nietolerancja religijna, masowa propaganda szczególnie anty Ukraińska, Żydowska, Białoruska, Cygańska, Rosyjska, Niemiecka,Litewska itd.) i brak anty propagandy w mediach i oświacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIKI KRAJ napisał:
Mniejszości narodowe zawsze trzeba wspierać na wszystkie możliwe sposoby. Dlaczego na przykład na południowym Podlasiu do tej pory nie ma żadnej szkoły z jakimś Ruskim językiem nauczania. Nazwy miejscowości mimo 20 lat ,,w pełni demokratycznego państwa,, są do tej pory pisane wyłącznie po polsku . Na Podkarpaciu w większości wysiedlonych wsi do tej pory nie ma podwójnych nazw w języku rusińskim, niszczejące cerkwie temat rzeka ...
Podaj realne argumenty za tym, że należy koniecznie wspierać mniejszości za wszelką cenę? Jakie Państwo osiągnie z tego wymierne korzyści? Co do nazwy miejscowości i braku szkół, problem nie leży w tym, że państwo komuś broni takich działań, problem leży w tym, że miejscowa ruska ludność sama nie chce kultywować swojego pochodzenia. Młodzi wyjeżdżają do dużych miast i nie chcą wpisywać do dokumentów ruskojęzycznych nazw, już samo zaciąganie po podlasku w mowie jest dla nich krepujące. Można zakładać stowarzyszenia, działać na rzecz kultury ruskiej, brać pieniądze z unii na to, ale nikomu się nie chce, to tak jak z panami z litwy za czasów I Rzeczypospolitej nikt ich na siłę nie polonizował sami się polonizowali. Religia prawosławna była za słaba, a po upadku Konstantynopola, kiedy straciła realny ośrodek administracyjny całkowicie przeszła do defensywy kulturowej. Dziś nikt nie chce się przyznawać do ruskich korzeni, bo przez lata sowietyzacji i dobrobytu jaki zafundowali nam bracia ze wschodu, bycie ruskiem to obciach. Nigdzie nie jest napisane, że kultury muszą trwać wiecznie, czas kultury ruskiej na terenach wschodnich dobiegł końca, za 50 lat będą tylko uczyć o tym w szkołach. Nikt na silę nikogo nie polonizuje, ludzie sami dążą do tego co wydaje im się lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wpolityce.pl/view/7990/Nasz_News__Zawieszony_wczoraj_zarzad_TVP_planowal_szybka_emisje_filmow_o_Smolensku____Mgly__Lichockiej_i__Listu_z_Polski__Pilisa_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...